Letiště

Letiště kde se létají soutěže EPA:

Mančice (u Kolína)

Základna pilotů skvadrony KAF sdružených okolo firmy DP MODEL (Pavel Dostál). Letišťátko je to malé ale s kvalitním travnatým povrchem. Pro kombat záludná je okolní zemědělská úroda ve které se těžko hledají části rozbitých modelů. Pozor! Nedaleko jsou ještě jedny Mančice, ale jediné správné s letištěm jsou tyto.

MODELPARK Suché (u Teplic)

Rozvíjející se modelářské letiště u obce Suchá u Teplic nazvané MODELPARK. Asfaltová dráha souběžná se zeleným posekaným travnatým pásem oddělená vysokou sítí od zázemí v podobě domku s malým bufetem a dvěma místnostmi pro přespání až čtyř lidí. K dispozici též louka pro stanování nebo karavany.
Webové stránky letiště: Modelpark

Juniorklub Hradec Králové

Asfaltová a travnatá plocha modelářského letiště na východní straně Hradce Králové. Letiště skvadron 69. Stíhací a Loser Sq.

MODELCITY Znojmo

Známé modelářské letiště se zázemím v podobě hospody a chatek pro ubytování návštěvníků. K dispozici dlouhá asfaltová dráha spolu se souběžným zatravněným pruhem. Letový prostor oddělen sítí od plochy pro diváky.
Webové stránky letiště: Modelcity

ODRY

Travnatá letová plocha ohraničena ze dvou stran zemědělsky obdělávanou půdou. Úroda na polích ztěžuje hledání modelů a jejich částí. Pokud je posekáno lze létat i trochu stranou od vlastní plochy.

„Karlovy Vary“ (obec Rovná)

Letová plocha dříve zřejmě využívaná jako zemědělské letiště. Dlouhá asfaltová dráha lemovaná pastvinami.

Bratislava – Vajnory (SVK)

Betonová plocha s travnatým okolím. Poslední 4 roky se pořád říká, že tohle je už poslední rok kdy se tady dá létat. Tak zatím se létá.

Plzeň – klubové letiště skvadrony RC MK SEKCE PLZEŇ ZÁPAD 521

Malé travnaté letiště jihzápadně od Plzně.
Webové stránky letiště: klub RC MK Plzeň západ

MODELRANCH Liberec

Nové letiště modelářů z Liberce u Mníšku.
Webové stránky letiště: Modelranch

Do seznamu není záměrně zařazeno letiště v Mostě které zanedlouho zmizí pod drapáky korečkových rypadel. Nachází se v zoně kde se bude těžit uhlí.

 
'