Domů > Akce, Organizace > Jedeme do Polska

Jedeme do Polska

Úvodní akce ve Znojmě je historií a některé z nás čeká výlet do Polska následující víkend, přesněji v sobotu 27.4. Níže informace od pořadatele:

Soutěž začíná v 9:00 přejímkou modelů, létat by se mělo začít od cca 10:00. Nevím jak vy, ale já bych chtěl být na místě co nejdříve a trochu si osahat prostředí, přeci jen má se lítat na ploše velikosti fotbalového hřiště :)

Startovné činí 7€ nebo 25zł. Je to jednotný poplatek na celý den nezávislý na tom co poletíte, tzn. za toto startovné můžete letět jak obě soutěže tak i jen jednu. V ceně je oběd. Pro doprovod soutěžících je oběd také (bez dalšího doplácení), je ale potřeba případné manželky, přítelkyně či dětičky nahlásit aby měl pořadatel přehled o počtu krků (napište mi na mail nebo prostřednictvím přihlašovacího formuláře).

Organizace bude následující:

1. kolo – všechny heaty WW2, potom všechny heaty WW1
2. kolo – všechny heaty WW2, potom všechny heaty WW1
3. kolo – všechny heaty WW2, potom všechny heaty WW1
finálový let WW2, potom WW1
vyhlášení

Pořadatel předpokládá účast cca 40-45 pilotů a odhaduje, že celá show skončí okolo 18:00.

Na ploše je zajištěna elektrika 230V.

TAKŽE ……

Kdo jste se ještě nepřihlásili udělejte to co nejdříve, do poznámky připište jestli budete mít početnější doprovod a také napište zda poletíte i WW1. Využijte standardní přihlašovací formulář. Přihlášení jsou zapsáni v excelovské tabulce viz. odkaz Přihlášení …. v pravé části webu. Berte prosím excelovskou tabulku jen jako seznam. Poláci budou počítat určitě krapet jinak :).

radary_polskoDůležité upozornění od pořadatele. Pokud po cestě uvidíte značku viz. výše respektujte ji, na 95% nejde o „atrapu“, ale skutečně se měří rychlost.

 

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Ještě nehodnoceno)
Loading...Loading...

Categories: Akce, Organizace
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
 
'