Domů > Akce, Organizace > Tanec mezi žiletkami II – Suché u Teplic

Tanec mezi žiletkami II – Suché u Teplic

20140719_suche_pozvanka

Tanec mezi žiletkami II – Pozvánka

Po akci v Liberci zůstaneme v severočeském kraji a jen se posuneme o kousek dále a sejdeme se při dalším zápolení na modelářském letišti RC MODELPARK v Suché u Teplic. Oproti běžným zvyklostem, ale stejně jako vloni, se jedná o dvoudenní akci – oba dva dny budeme létat souboje kategorie EPA (polomakety skutečných válečných strojů z období 2. Světové války), v sobotu podvečer proběhne také soutěž „hadraplánů“ aneb modelů WW1. Dovoluji si požádat účastníky o co nejvčasnější přihlášení (třeba kvůli počtu obědů). Použijte přihlašování přes Týmuj.cz a do poznámky uveďte zda přijedete na oba dva dny, kdy plánujete příjezd apod. Pokud na Týmuj nejste zaregistrováni použijte standardní formulář na tomto webu a dopíšeme Vás na Týmuj ručně. Pokud chcete dorazit už v pátek tak to také zapište při přihlašování do poznámky a podle toho kolik vás bude vymyslíme program (hospoda ve městě nebo oheň na letišti).

Soutěž je současně soubojem o putovní pohár Blades Squadron. Žádám stávající majitele aby pohár přivezli s sebou protože se o něj strhne lítý boj ….. Sopťo!

Soutěž je určena jak stávajícím pilotům tak nově příchozím nováčkům, kteří mohou startovat prakticky s libovolným modelem – jediné omezení je aby použitá baterie měla maximální kapacitu 1300mAh v případě 3-článku. Pokud se sejde nováčků více můžeme vymyslet třeba samostatné hodnocení … „NEJLEPŠÍ ZELENÁČ“ :). 

Letiště v Suché je podobné známému letišti ve Znojmě, jen je trochu novější. Takže zázemí je zajištěno. Jen ta hospoda tam není :)

Webovky letiště http://www.mkchlumec.cz/ a http://www.mk-severka.cz/home-page.html

Letiště se nachází zde (mapa google). Nepochybuji o vašich navigačních schopnostech takže do Suché se jistě dopravíte a ve chvíli kdy trefíte správnou odbočku na letiště tak už vás povedou cedulky „LETIŠTĚ“.

V sobotu začneme standardně létat o kolo desáté a až do večera je program jasný. Po EPA dáme dvouplochy, podle času, počasí a chuti určíme počet kol. V neděli dáme druhou soutěž EPA.

Oba dva závody EPA budou vyhodnoceny samostatně, do celkového pořadí poháru EPA 2014 se započítá lepší dosažený výsledek.

Akce: Tanec mezi žiletkami II (bitva o pohár Blades Squadron)
Místo: letiště RC Modelpark v Suché u Teplic
Datum: 19. a 20.7.2014 (dvě samostatné soutěže)
Pravidla: Pravidla EPA 2007 + dodatek 2009
Kontaktní osoba: Pavel Dvořák (dotazy kdyžtak do diskuze k tomuto článku)
Startovné: 450Kč za oba závody EPA, 250Kč za jeden závod EPA, 100Kč za WW1+, v ceně jsou zahrnuty poháry pro první tři, diplomy, stuhy, pronájem letiště a obědy na oba dva dny.
Organizace: Jak v sobotu tak v neděli se bude létat na 4 kola + finále (případně při vyšším počtu účastníků či nepřízni počasí jen na 3 kola + finále). Výsledky budou započítány do Poháru EPA 2014 – výsledek bude započítán jen jeden, ten lepší z obou dvou dnů.
Poznámky: Na letišti bude možnost zakoupit rozlévané nealko nápoje a pivo (ale nebude pípa), na sobotní večer v případě zájmu nakoupíme nějaké uzeniny k ohni, ostatní občerstvení si zajišťuje každý sám, WC je v budově na letišti, elektřina bude k dispozici, ale raději spoléhejte na vlastní zdroje. U letiště je rozlehlá louka kde je možno kempovat, příjezd možný už v pátek.

Orientační časový harmonogram – sobota:

9:00 – 10:00 přihlášení + přejímka strojů
10:00 – 12:00 soutěžní kola
12:00 – 12:30 oběd
12:45 – 16:00 soutěžní kola, finále, vyhlášení výsledků
16:30 soutěž WW1+

v neděli to samé, ale bez dvouplochů.

1 hvězdička2 hvězdičky3 hvězdičky4 hvězdičky5 hvězdiček (Ještě nehodnoceno)
Loading...Loading...

Categories: Akce, Organizace
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
 
'