Výsledky EPA WW2

Ročník 2017

Průběžné pořadí poháru EPA 2017:
Kompletní tabulka výsledků 2017 (Topgun, TopFighter a další) *.XLS
Topgun *.PDF
Top Fighter *.PDF
Zelená liga *.PDF
Sekáč *.PDF
Nejlepší skvadrona *.PDF

Výsledky EPA WW2:

  • 8.4. Bitva u Lipan V – Chrášťany (CZE) – PDF,  XLS
  • 23.4. Jarní Orba – Czech Heaven Budkovice (CZE) – PDF,  XLS
  • 21.5. Bitva pod Chlumem – Hradec Králové (CZE) – PDF,  XLS
  • 10.6. Nebe nad Sudety X – Mníšek u Liberce (CZE) – PDF,  XLS
  • 25.6. Bitva o pivovar – letiště Rokycany (CZE) – PDFXLS
  • 16.7. Klepec 2017 – Czech Heaven Budkovice (CZE) – PDFXLS
  • 13.8. Kyjov 2017 – letiště Kyjov (CZE) – PDFXLS
  • 27.8. Bitva o Kobří kůži – letiště LMK Lomnice (CZE) – PDFXLS
  • 9.9. Bitva o Vsetín IV. – Janová (Vsetín) (CZE) – PDFXLS

Volný závod – opencombat Dobroměřice 19.3. 2017 – PDF

Ročník 2016

Konečné pořadí poháru EPA 2016:
Kompletní tabulka výsledků 2016 (Topgun, TopFighter a další) *.XLS
Topgun *.PDF
Top Fighter *.PDF
Zelená liga *.PDF
Sekáč *.PDF
Nejlepší skvadrona *.PDF

Výsledky EPA WW2:

  • 2.4. Bitva u Lipan IV – Chrášťany (CZE) – PDFXLS
  • 24.4. Útok na Budky – Czech Heaven, Budkovice (CZE) – PDFXLS
  • 22.5. Bitva pod Chlumem X – Hradec Králové (CZE) – PDFXLS
  • 4.6. Nebe nad Sudety IX – Mníšek u Liberce (CZE) – PDFXLS
  • 26.6. Bitva o pivovar – letiště Rokycany (CZE) – PDFXLS
  • 17.7. Klepec 2016 – Czech Heaven Budkovice (CZE) – PDFXLS
  • 20.8. Bitva o Kyjov – letiště aeroklubu Kyjov (CZE) – PDFXLS
  • 4.9. Bitva o Kobří kůži – letiště LMK Lomnice (CZE) – PDFXLS
  • 1.10. Bitva o Vsetín III. – Janová (Vsetín) (CZE) – PDF, XLS
  • 23.10. Bitva o radar – Czech Heaven Budkovice (CZE) – PDFXLS

Volný závod – opencombat Dobroměřice 20.3. 2016 – PDF
Volný závod – opencombat Dobroměřice 9.10. 2016 – PDF

Ročník 2015

Konečné pořadí poháru EPA 2015:
Kompletní tabulka výsledků 2015 (Topgun, TOP12 a další) *.XLS
Topgun *.PDF
TOP12 *.PDF
Zelená liga *.PDF
Sekáč *.PDF
Nejlepší skvadrona *.PDF

Průběžné pořadí poháru EUROCUP 2015 *.PDF

Výsledky EPA WW2:

  • 25.4. Bitva u Lipan III – Chrášťany (CZE) – PDFXLS
  • 10.5. Bitva o Říp VII – Roudnice (CZE) – PDFXLS
  • 24.5. Bitva pod Chlumem IX – Hradec Králové (CZE) – PDFXLS
  • 7.6. Štít 2015 – Doupov (Vroubek) (CZE) – PDFXLS
  • 28.6. Bitva o pivovar – Rokycany (CZE) – PDFXLS
  • 4.7. Nebe nad Sudety VII – Liberec (CZE) – PDFXLS
  • 19.7. Klepec 2014 – Czech Heaven, Budkovice u Brna (CZE) – PDFXLS
  • 20.-22.8. ESCG 2015 – Kyjov (CZE) – PDFXLS
  • 5.9. Bitva o kobří kůži – Sokolov (CZE) – PDFXLS
  • 27.9. Bitva o Strážnické monumenty – Strážnice (CZE) – PDFXLS
  • 18.10. Bitva o radar IV – Czech Heaven, Budkovice u Brna (CZE) – PDFXLS

Volný závod – opencombat Dobroměřice 22.3. 2015 – PDF
Volný závod – opencombat Dobroměřice 11.10. 2016 – PDF

Ročník 2014

Konečné pořadí poháru EPA 2014:
Kompletní tabulka výsledků 2014 (Topgun, TOP12 a další) *.XLS
Topgun *.PDF
TOP12 *.PDF
Zelená liga *.PDF
Sekáč *.PDF
Nejlepší skvadrona *.PDF

Konečné pořadí poháru EUROCUP 2014 *.PDF

Výsledky EPA WW2:

  • 12.4. Bitva u Lipan II – Chrášťany (CZE) – PDF, XLS
  • 27.4. Bitva o Říp VI – Roudnice (CZE) – PDFXLS
  • 10.5. Bitva o Vsetín II – Janová u Vsetína (CZE) – PDFXLS
  • 25.5. Bitva pod Chlumem VIII – Hradec Králové (CZE) – PDFXLS
  • 7.6. Warta Bolesławiecka (PL) – EuroCup – PDF … nezapočítává se do Národního poháru EPA 2014
  • 22.6. Bitva o pivovar VI – Plzeň (CZE) – PDFXLS
  • 5.7. Nebe nad Sudety VII – Modelranch Liberec (CZE) – PDFXLS
  • 19.7. Tanec mezi žiletkami II – den první – RC Modelpark (CZE) – PDFXLS
  • 20.7. Tanec mezi žiletkami II – den druhý – RC Modelpark (CZE) – PDFXLS
    • 19. – 20.7. Tanec mezi žiletkami – „virtuální“ pořadí při započtení lepšího z výsledků – PDF
  • 2.8. Bitva o Kyjo(e)v II – Kyjov (CZE) – PDFXLS
  • 17.8. Klepec 2014 – Czech Heaven, Budkovice u Brna (CZE) – PDFXLS
  • 6.9. Kobří kůže – LMK Lomnice u Sokolova – PDF, XLS
  • 21.9. Bitva o strážnické monumenty – Strážnice – PDFXLS
  • 19.10. Bitva o radar – Czech Heaven, Budkovice u Brna (CZE) – PDFXLS

Volný závod – opencombat Dobroměřice 30.3. 2014 – PDF
Volný závod – opencombat Dobroměřice 5.10. 2014 – PDF

Ročník 2013

Konečné pořadí poháru EPA 2013:
Kompletní tabulka výsledků 2013 (Topgun, TOP12 a další) *.XLS
Topgun *.PDF
TOP12 *.PDF
Zelená liga *.PDF
Sekáč *.PDF

Konečné pořadí poháru EUROCUP 2013 *.PDF

Výsledky:

  • 21.4. Operace Bodenplatte – Znojmo (CZE) – eurocup – PDF, XLS
  • 27.4. Polsko – Warta Bolesławiecka (PL) – eurocup – PDF
  • 11.5. Bitva u Lipan – Chrášťany (CZE) – PDF, XLS
  • 26.6. Bitva pod Chlumem VII (CZE) – PDFXLS
  • 8.6. Nebe nad Sudety VI (CZE) – PDFXLS
  • 30.6. Bitva o pivovar Plzeň V – PDFXLS
  • 14.7. Bitva o Říp V – PDFXLS
  • 28.7. Klepec Brno – PDFXLS
  • 17.8. Tanec mezi žiletkami – den první – PDFXLS
  • 18.8. Tanec mezi žiletkami – den druhý – PDFXLS
    • 17. – 18.8. Tanec mezi žiletkami – „virtuální“ pořadí při započtení lepšího z výsledků – PDF
  • 15.9. Bitva o Kobří kůži – PDFXLS
  • 29.9. Bitva o Kyjo(e)v – PDFXLS
  • 13.10. Bitva o radar II – PDFXLS

Vyhodnocení sezóny 2013:

TOPGUN
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (25187b.)
  2. Karel Vašica (18586b.)
  3. Pavel „SOPTÍK“ Petrášek (13945b.)
TOP12 (nejlepších 12 heatů)
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (8337b.)
  2. Karel Vašica (7540b.)
  3. Radomír Navrátil (6573b.)
TOPGIRL
  1. Jana VAŠICOVÁ (6285b.)
ZELENÁ LIGA (aneb začátečníci, kteří tento rok letěli poprvé)
  1. Ondřej Coubal (4044b.)
  2. Josef Budiš (3227b.)
  3. Petr Pokorný (2726b.)
TOP3 SQ. (součet všech bodů nejlepších tří pilotů skvadrony)
  1. BLADES SQ. (44345b.) … Dvořák Pavel + Petrášek Pavel + Hofschnaidr Pavel
  2. RC MK SEKCE PLZEŇ ZÁPAD 521BLADES SQ. (35686b.) … Klenc Bohuslav + Vašica Karel + Vašicová Jana
  3. OKURKY (28836b.) … Brhel Petr + Majer Zbyněk + Hermann Helmut

Ročník 2012

Konečné pořadí poháru EPA 2012:
Topgun *.XLS (*.PDF)
TOP12 *.PDF
Zelená liga *.PDF

Výsledky:

Vyhodnocení sezóny 2012:

TOPGUN
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (26075b.)
  2. Zbyněk „ZBEK“ Majer (21853b.)
  3. Helmut „HELMÍK“ Hermann (16369b.)
TOP12 (nejlepších 12 heatů)
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (8600b.)
  2. Zbyněk „ZBEK“ MAJER (7305b.)
  3. Jan „DYNTY“ DYNTAR (6297b.)
TOPGIRL
  1. Jana VAŠICOVÁ (7753b.)
ZELENÁ LIGA (aneb začátečníci, kteří tento rok letěli poprvé)
  1. Jiří Mikeska (8638b.)
  2. Matěj Kořínek (5224b.)
  3. Robert Ondříšek (4367)
TOP3 SQ. (součet všech bodů nejlepších tří pilotů skvadrony)
  1. OKURKY (51481b.) … Majer Zbyněk + Hermann Helmut + Brhel Petr
  2. BLADES SQ. (50068b.) … Dvořák Pavel + Petrášek Pavel + Hofschnaidr Pavel
  3. RC MK SEKCE PLZEŇ ZÁPAD 521 (29886b.) … Klenc Bohuslav + Vašicové Karel + Jana

Ročník 2011

Konečné pořadí poháru EPA 2011  *.XLS (*.PDF). Co se týče EUROCUPu uvidíme, jestli se najde nějaká akce na Slovensku které by se byli čeští piloti ochotni zúčastnit. Pokud vážení slovenští kolegové toto čtete můžete zkusit nějakou z vašich akcí navrhnout, ideálně v Bratislavě pokud se tam ještě létá.

Výsledky:

Vyhodnocení sezóny 2011:

TOPGUN
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (20248b.)
  2. Karel VAŠICA (14257b.)
  3. Jan „DYNTY“ DYNTAR (13134b.)
TOP12 (nejlepších 12 heatů)
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (7610b.)
  2. Jan „DYNTY“ DYNTAR (6269b.)
  3. Zbyněk „ZBEK“ MAJER (5996b.)
TOPGIRL
  1. Kristýna „KIKI“ VAŠICOVÁ
TOP3 SQ. (součet všech bodů nejlepších tří pilotů skvadrony)
  1. BLADES SQ. (37819b.) … Dvořák Pavel + Petrášek Pavel + Hofschnaidr Pavel
  2. RC MK SEKCE PLZEŇ ZÁPAD 521 (33420b.) … Vašica Karel + Šubrt Zdeněk + Klenc Bohuslav
  3. OKURKY (31380b.) … Brhel Petr + Majer Zbyněk + Hermann Helmut

Ročník 2010

Konečné pořadí poháru EPA 2010  *.XLS. Pohár EUROCUP 2010 nebude letos hodnocen protože neproběhla žádná zahraniční soutěž zařazená do seriálu.

Výsledky:

Vyhodnocení sezóny 2010:

TOPGUN
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (17256b.)
  2. Jan „DYNTY“ DYNTAR (13611b.)
  3. Helmut „HELMÍK“ HERMANN (13067b.)
TOP12 (nejlepších 12 heatů)
  1. Pavel „PAD“ DVOŘÁK (8070b.)
  2. Jan „DYNTY“ DYNTAR (6590b.)
  3. Helmut „HELMÍK“ HERMANN (6390b.)
TOPGIRL
  1. Kristýna „KIKI“ VAŠICOVÁ
TOP3 SQ. (součet všech bodů nejlepších tří pilotů skvadrony)
  1. BLADES SQ. (36538b.) … Dvořák Pavel + Petrášek Pavel + Hofschnaidr Pavel
  2. RC MK SEKCE PLZEŇ ZÁPAD 521 (23593b.) … Vašica Karel + Vašicová Kristýna + Kruft Roman
  3. 69. STÍHACÍ SQ.  (21353b.) … Brhel Petr + Majer Zbyněk + Hermann Helmut

Ročník 2009

Konečné pořadí poháru EPA 2009 a konečné pořadí soutěže EUROCUP 2009 *.XLS

Excelovská tabulka s celkovými počty odlétaných závodů a kol pilotů EPA od samotného počátku této kategorie v Čechách (2006). Díky Zdenovi Bajerovi byly doplněny údaje i ze dvou prvních soutěží v Bratislavě.

Výsledky:

Pro zajímavost jsou dále uvedeny akce které proběhly před zprovozněním tohoto webu. K některým už se bohužel nedají sehnat zápisy výsledků.

Ročník 2008

Konečné pořadí poháru EPA 2008 *.XLS

Výsledky:

Ročník 2007

Konečné pořadí poháru EPA 2007 *.XLS

Výsledky:

Ročník 2006

Soutěže:

  • 10.6. Bitva o Aldrov – Vítkovice v Krkonoších (CZE)
  • 9.7. Aces & Warbirds – Žamberk (CZE)
  • 30.7. Bitva o pohár DP model – Rohozec u Kutné Hory (CZE)
  • 3.9. Ikarův pád I – Most (CZE)
  • 7.10. Bitva o Kobří kůži – Jenišov u Karlových Varů (CZE)
  • 18.11. Siberian Battle (nesoutěžní) – Modelcity Znojmo (CZE)
  1. Bez komentářů.
  1. Žádné zpětné odkazy
 
'